Napsali o nás

Kangen water: přístroj na výrobu léčivé vody

21.7.2019 15:07
Kangen voda a já (L.B.Brno)
Jsem celiak,prokázáné před 10 letety,lupénka od 2o let po porodu,alergie na histamin asi tak dva roky,s tím to se pojí i reflux a bolesti všeho možného. Tak si říkam proč ne,vždyť je to jen voda? Uplně první čeho jsem si všímla asi po jednom měsící ne zrovna pravidelném používání bylo to, že jsem přestala kašlat,hlavně v noci. Dost velký překvapení,že by tohle bylo vodou??? U lékaře jsem vrátila Ventolin ale kouřím dál,ha,ha,ale nekašlu,super. 
Další poznatek,pracuji fyzicky,každý den mám v nohách tak 4-5 km a už nejsem “ranní rosa”ale žena které bude 5o let, tak čas od času nějaká ta únava” materiálu” byla znát. No co už,jsem smířená. Ha,jaký bylo moje překvapení, když si takhle už osmou hodinu v práci poklusávám a moje tělo neprotestuje, že by i tohle bylo vodou?? Bomba. Taky mám vyhřezlý plotýnky všema směrama, poškozený nervy v nohách, prý nevratně, cha,už mám normálně cit v palcích, před rokem jsem si mohla do palce vrazit hřebík a nic, teď bych do toho nešla,ha,ha. 
Taky si klidně dopřeju krevety, pstruha, froncouzkej sýr, aperol, víno i rajčata aniž bych se pos..la, opupínkovala a drhla se celý noci. Ještě toho potřebuju opravit víc ale hned je líp na světě. Kdo to nezkusí tak neuvěří!

s láskou ke kangen vodě a všem lidem
Lenka
_____________________________________________________________________________________________________

 

Domovní filtr a změkčovač vody

01.04.2016 14:19

Řešili jsme tvrdou vodu v novostavbě, kde bohužel nebylo na filtr nic připraveno. Přívod vody i odpad na nevhodném místě a pan Brzobohatý jako jediný ze všech dodavatelů vymyslel řešení jak filtrační zařízení elegantně schovat a nezničit přitom půlku koupelny.
Dodržel termín, cenu, vše zvládl za jeden den a zapravil i zdi a obklady.
Za mě maximální spokojenost a určitě doporučím i dál.

http://www.nejremeslnici.cz/reference/196597-domovni-filtr-vody

Instalace změkčovače vody

31.08.2015 19:12

S realizací změkčovače jsem spokojen. Komunikace s panem Brzobohatým byla bezproblémová s profesionálním přístupem.
S dodržením termínů nebyly žádné problémy. Předběžná cena byla taktéž dodržena.
U realizace lze zmínit komplikovanější připojení k domovní kanalizaci, kdy zařízení bylo umístěno do sklepa pod úrovní odpadu, který byl vedený v poměrně velké vzdálenosti pod podlahou garáže. Tuto obtíž se nakonec podařilo úspěšně překonat.
Přípravné práce jsem provedl sám podle pokynů pana Brzobohatého, čímž se ušetřil čas a část nákladů.
Stejně tak dokončovací práce jsem po dohodě provedl po instalaci zařízení vlastními silami.

http://www.nejremeslnici.cz/reference/148299-instalace-zmekcovace-vody-pro-rodinny-dum

Filtry na vodu

27.04.2014 18:16

Byl jsem potěšen velmi vstřícným jednáním, dodržením dohodnutých termínů, rychlým a řemeslně zručným provedením montáže, cenou odpovídající kvalitě a dobrou náladou řemeslníka, který mi vše vysvětlil a nabídl další následný servis v pravidelném intervalu.
Měl jsem pocit, že jsem skutečně vážený zákazník v nejlepších rukou, proto jednoznačně doporučuji tuto firmu nejen pro montáž filtru reverzní osmózy, ale i elektronicky řízeného změkčovače vody, který jsme také pořídili pro náš dům s velmi tvrdou krasovou vodou, která znehodnocuje zařízení jako je myčka, pračka, bojler, ucpává WC a všechny pákové baterie a způsobuje zdravotní kožní problémy nám i dětem.
Navíc se nám ucpal minulý týden odpad do kanalizace a pan Brzobohatý byl ochoten v rámci této havárie přesunout jiné své akce a přijel neprodleně a průraz a práce provedl rychle, levně a realizoval opatření, která zabrání opakování problému.
Jednoznačně doporučuji mít ve svém mobilu kontakt na takovéhoto skutečného (nebo neskutečného?:-) řemeslníka.
Děkuji panu Brzobohatému za jeho přístup ke své práci i zákazníkům.
Ing. Zbyněk Zubíček Mokrá-Horákov.

http://www.nejremeslnici.cz/reference/45937-zmekcovaci-automaticky-filtr-pro-rodinny-dum

Změkčení vody v RD

05.02.2014 21:27

S nabídkou, průběhem realizace, přístupem i výsledkem jsem byl velmi spokojen.

Reference vložena dne 05.02.2014 uživatelem Uživatel_64973

Reference

03.03.2013 20:50

Pokud hledáte kvalitně provedenou instalatérskou práci, tak mohu doporučit pana Tomáše Brzobohatého. Vždy se při práci snažil, aby zákazník byl co nejvíce spokojen. Provádí instalatérské práce a zároveň i práce s touto činností související. Mne jako zákazníkovi se vždy snažil ve všem vyjít vstříc a také navrhnout i vhodnější řešení mého požadavku. Reference jsem získal od známého a vždy jsem byl s jeho prací spokojen. Doporučil jsem ho dál svým známým a i ti byli s jeho prací také velice spokojeni. Z toho důvodu takto hodnotím.
Reference vložena dne 03.03.2013 uživatelem Uživatel_47637

 

Změkčovač

29.01.2013 21:53

Pro změkčování vody jsem se rozhodl poté, co mi po 4 letech začaly odcházet sprchy, baterie, perlátory (to na konci baterie) …. Takže jsem se nakonec rozhodl pro pořízení této mašinky. 25 000,- sice není málo, ale po dvou letech používání se nikde neobjevil vodní kámen.
Ani sprchy …atd . nejeví známky tuhnutí. Pravděpodobně se to výhledově zaplatí. Minimálně mně odpadnou starosti s opravama.
Voda je na omak měkčí a při sprchování se déle omýváte od mýdla, takže používat méně mýdla i prášku na praní.
Co se týče realizace, tak mi to p. Brzobohatý udělal tak, že jsem ho nechal půl dne ve sklepě a on to prostě udělal. No problem. Všechno mi vysvětlil a ještě dodělal jakousi páčku navíc. O té doby jednou dosypával sůl – takové polštářky asi 3x3cm. Takže já jsem spokojen a DOPORUČUJI.

Reference vložena dne 29.01.2013 uživatelem Uživatel_45333

Změkčovač

28.01.2013 20:58

S výsledkem jsem velice spokojený, dodavatel dodržel termín i cenu. Přístroj pracuje spolehlivě a hlavně je ta voda MĚKKÁ!
Teď už není problém udržet sprchové skleněné zástěny čisté a taky se nám snížily náklady na bazénovou chemii minimálně o třetinu!
Museli jsme si chvíli zvykat že na sprchování je potřeba jen troška mýdla i šamponu, jinak to strašně pění, takže i tady něco ušetříme.
Po dvou letech víme že máme náklady na roční provoz 1200 kč. Bylo nutné sekat do zdi ale všechno bylo potom opraveno takže jsme nemuseli volat zedníka!
Komunikace byla perfektní. Doporučuji.

Reference vložena dne 28.01.2013 uživatelem Uživatel_45209

Automatický změkčovač

24.01.2013 21:07

Naprostá spokojenost se změkčovači vody, které plní svou funkci na 100%. Přístup pana Brzobohatého považuji za naprosto profesionální a vysoce převyšující standardy poskytované řemeslníky v jehoo oboru.

Reference vložena dne 24.01.2013 uživatelem Uživatel_45012

Kontakt

 

Filtry Tomík - Tomáš Brzobohatý
Myslivecká 42 (zde není prodejna)
620 00 Brno
IČO: 74165453
DIČ: CZ7504073995
Registrován v ŽR

Tel.: +420 776 334 582 - stačí prozvonit
Email: brzobohaty@filtrytomik.cz

 

4 + 10 =