O mně

Na základce se ukázalo že pro mě bude snazší uživit se rukama než hlavou a tak to začalo…
Profesně jsem se začal zdokonalovat po učňáku ve stavební firmě, kde jsem získal mnoho zkušeností s realizací staveb a rekonstrukcí, od zahradních domků až po bytovky.

V průběhu let se stávalo že si zákazníci opakovaně stěžovali na zabarvení, zápach a nečistoty ve vodě, ulpívání vodního kamene na bateriích, záchodech, sprchách a zástěnách sprchových koutů.
Začal jsem se o tuto problematiku zajímat a pořídil si domů první filtry na vodu. V té době jsem se seznámil s odborníkem který mě velmi ochotně zasvětil do tohoto odvětví, spolupracujeme i nadále… . Díky Zbyňo!

Co nevidět to bude 20 let co se zabývám úpravnami vody od jednoduchých filtrů které odstraňují zákal, jemné i hrubé nečistoty, chlór, dusičnany, amonné ionty, bakterie přes automatické změkčovače na principu iontoměničů které odstraňují z vody vápenaté a hořečnaté soli a tím snižují náklady na ohřev vody, provoz pračky, myčky, údržbu sociálních zařízení a činí vodu mnohem příjemnější až po složitější filtrační sestavy pro průmysl, ZOO, laboratoře…

V poslední době se věnuji prodeji a instalací Ionizátorů vody.