O mně

Na základce se ukázalo že pro mě bude snazší uživit se rukama než hlavou a tak to začalo…
Profesně jsem se začal zdokonalovat po učňáku ve stavební firmě, kde jsem díky všestrannosti získal po téměř 20ti letech mnoho zkušeností s realizací staveb a rekonstrukcí, od zahradních domků až po bytovky.
V průběhu let se stávalo že si zákazníci opakovaně stěžovali na zabarvení, zápach a nečistoty ve vodě, ulpívání vodního kamene na bateriích, záchodech, sprchách a zástěnách sprchových koutů.
Začal jsem se o tuto problematiku zajímat a pořídil si domů první filtry na vodu. V té době jsem se seznámil s odborníkem který již v oboru filtrací působil přes 20 let a velmi ochotně mě zasvětil do tohoto odvětví.
V současné době se snažím v první řadě pokrýt poptávku po úpravnách vody od jednoduchých filtrů které odstraňují jemné i hrubé nečistoty, chlór, dusičnany, přes automatické změkčovače na principu iontoměničů které odstraňují z vody vápenaté a hořečnaté soli a tím snižují náklady na ohřev vody, provoz pračky, myčky, údržbu sociálních zařízení a činí vodu mnohem příjemnější až po složitější filtrační sestavy pro průmysl, ZOO, laboratoře…
V poslední době se věnuji především instalací Ionizátorů vody KANGEN od Japonské firmy ENAGIC.

Kontakt

 

Filtry Tomík - Tomáš Brzobohatý
Myslivecká 42 (zde není prodejna)
620 00 Brno
IČO: 74165453
DIČ: CZ7504073995
Registrován v ŽR

Tel.: +420 776 334 582 - stačí prozvonit
Email: brzobohaty@filtrytomik.cz

 

5 + 9 =