Zkušenosti uživatelů

Pracuji na tom, času na web mnoho nezbývá…

___________________________________________________________________________________________

(T.B.Brno)

Při odřezávání zrcadla se mi zlomil nůž a poranění bylo na světě, viz foto. Zalil jsem to velkým množstvím deznifekční Kangen vody, oholil, opět důkladně opláchl kyselou a stáhl mašličkami. Z rány jsem kleštěmi vytrhal chlupy aby tam nezarostly. Po dobu hojení jsem pravidelně stříkal kyselkou, za celou dobu žádné krvácení ani hnisání. Po týdnu jsem nechal už jen jednu mašličku v místě nejhlubší rány, po 10ti dnech pěkně srostlé.

 

_________________________________________________________________________________________________ 

 

Kangen voda a já (L.B.Brno)
Jsem celiak,prokázáné před 10 letety,lupénka od 2o let po porodu,alergie na histamin asi tak dva roky,s tím to se pojí i reflux a bolesti všeho možného.
Tak si říkam proč ne,vždyť je to jen voda? Uplně první čeho jsem si všímla asi po jednom měsící ne zrovna pravidelném používání bylo to, že jsem přestala kašlat,hlavně v noci. Dost velký překvapení,že by tohle bylo vodou??? U lékaře jsem vrátila Ventolin ale kouřím dál,ha,ha,ale nekašlu,super.
Další poznatek,pracuji fyzicky,každý den mám v nohách tak 4-5 km a už nejsem “ranní rosa”ale žena které bude 5o let, tak čas od času nějaká ta únava” materiálu” byla znát. No co už,jsem smířená. Ha,jaký bylo moje překvapení, když si takhle už osmou hodinu v práci poklusávám a moje tělo neprotestuje, že by i tohle bylo vodou?? Bomba. Taky mám vyhřezlý plotýnky všema směrama, poškozený nervy v nohách, prý nevratně, cha,už mám normálně cit v palcích, před rokem jsem si mohla do palce vrazit hřebík a nic, teď bych do toho nešla,ha,ha.
Taky si klidně dopřeju krevety, pstruha, froncouzkej sýr, aperol, víno i rajčata aniž bych se pos..la, opupínkovala a drhla se celý noci. Ještě toho potřebuju opravit víc ale hned je líp na světě. Kdo to nezkusí tak neuvěří!

s láskou ke kangen vodě a všem lidem
Lenka
_____________________________________________________________________________________________________

(B.Č. Kyjov) Jsem 23 roků po mozkové příhodě, srdečním infarktu, operaci žlučníku a léčení prostaty….vče se odehrálo kolem mých padesátin….8 hod totálně mrtvý,viděna fialová záře,po probuzení ochrnut na půl těla,nevylučoval ,řeč téměř nula,nevěděl jsem co se dělo,velká starost a opatěra manželky,která musela vše zvládnout-anatomii muž.těla atd,léčen v nemocnici U Sv.Anny Brno-převezen na žádost rodiny!!!!!!!
Učit chodit jsem se učil doma,naučil jsen se bez klistýru vyměšovat,sprchovat,aktivně jsem se do všeho hrnul…vloni,v listopadu L.Š. nám pověděl o Kangen,což já jsem nevěřící a dělal jsem si srandičky,moje žena -citlivělší ,se vymlouvala,Lukáš stroj dovezl a my jsme ho začali -teda-používat……první mně odpuchly nohy kolem kotníků-cca po týdnu pití,obul jsem boty 3 roky malé!!!-srdce!,pak jsem viděl zlepšení kondice,zlepšení ,omládnutí vizáže,projasnění kůže,cévky kolem kotníků se zmenšovali,přestala pálit žáha,ale začal jsem chodit 6 x denně na malou a 3 x denně jsem nestihl velkou!!!tělo se začalo čistit!!!!Pozor,začalo mně pobolívání byvalých zranění,spustila se mně rýma,prostě viděl jsem,že se něco v tom mém starém,opotřebeném těle děje-narozen 1945,40 let jezdil po světě s hudbou,doma 3 děti,každý rok 40 králíků,50 tyčkových rajčat,vysazeno 12 meruněk,12 trnek,300 hlavkových salátů a půl tuny česneku-vše pro Jednotu na smlouvu!!!!,pole brambor,řepy,kukuřice,okr .vedoucí dílen-uč.ZDŠ,500 dětí v Pionýru-zájmové oddíly!!!!!,org .vedoucí Mistřínanky -no prostě zátah-proto ten skrat po koncertě ve Švýcarsku,v 6 hod .ráno¨doma byla mozková!!!!!!! 
> takže denně piji-ráno po probuzení 0,5 litru vodu 11,5,pak po hygieně 4 loky 2,5 ky,snídaně zelenina ,ovoce,pořád piji Kangenku-cca 2,5 lit.,potom kolem 14 hod už musím obědvat,strašný hlad,někdy i před tím-ne na extrém!!!!!!!,veškeré ůrazy voda 2,5 ka,letos nepoužit žadný opalovací krém ani po holení!jen x krát denně voda Kangen Buty,všechno ovoce a zelenina koupána ve 12,5 ce!!!,i maso a namáčení rýže,uši králíků,blchy, atd 2,5 a Buty,pereme dle návodu Kangen atd–více informací na 607822449 čau 

______________________________________________________________________________________________

(T.B. Brno)

Od dětství Brutális Moribundus Sinusitida 2x jaro, podzim, mírně zabíraly pouze efedrinové kapky a antibiotika, punkce super zážitek, léčba cca měsíc bez uzdravení, pouze zmírnění a odeznívání i 2 měsíce než to přestalo bolet při otřesech během obyčejné chůze nebo poklepání na čelo, velmi bolestivé. Po 3 týdnech pití Kangen vody (začal jsem rovnou nejsilnější 9,5- což se nedoporučuje:-)) ze mě začaly lítat neskutečně hnusný zelenohnědý tvrdý kusy bordelu z nosu i z krku sem se úplně dávil tím bordelem, vychrchlával jsem to asi týden, brněla mě z toho celá hlava až u temene, brrrrrrrrr bleee ……… Občas ještě něco malinkýho vypadne… Od té doby jsem teda neměl ani rýmu, cítím se mnohem vitálnější a velmi rychle regeneruji. Jsem 2- 3x týdně na ledě a už se mi opakovaně stalo že ráno po probuzení přemýšlím jestli jsme večer hráli nebo ne, to ne bych na tom byl tak špatně s pamětí ale tělo nenaříká. Během tréninku i zápasu vypiju teda cca 3l 9,5 a pak ještě po cestě domů, taky se mi nemotá hlava po zápase…
Zmizelo občasné slabé pálení žáhy, i když jsem to jsem míval zřídka tak jsem rád.

Jo předevčírem jsem si rozfiknul ruku jak ještě nikdy, šířka 1 cm délka 4 cm a hloubka že jsem si prohlídl masíčko, žluťoučký podkožní tuk a něco bílýho (kost to nebyla) tak jsem to hned zalil 2,5, oholil okolo, z okraje rány jsem chlupy vytrhal kleštěma, znovu zalil kyselou a ženuška stáhla mašličkama, je to dva dny vypadá to fantasticky, žádný zarudliny ani hnis tak uvidíme …

Vodě zdar a Kangence zvlášť!
Tom 776 334 582

_________________________________________________________________________________________________ 

 

(L.P. Brno 1947) 6.8.2019

Před lety se mi začala zhoršovat prostata, čím dál častější močení. Po pár letech se začala navíc objevovat palčivá bolest.
Zjištěny kameny v močovém měchýři. Dostal jsem možnost brát léky nebo to zkusit s vodou, tak jsem si v únoru začal jezdit pro vodu,
po dvou týdnech pití výrazné zlepšení, ústup bolesti, nyní cca 6 měsíců piju vodu, jsem bez kamenů, bez bolesti a čůrat chodím úplně normálně, před tím jsem coural celou noc.

_________________________________________________________________________________________________ 

 

Kontakt

 

Filtry Tomík - Tomáš Brzobohatý
Myslivecká 42 (zde není prodejna)
620 00 Brno
IČO: 74165453
DIČ: CZ7504073995
Registrován v ŽR

Tel.: +420 776 334 582 - stačí prozvonit
Email: brzobohaty@filtrytomik.cz

 

3 + 14 =