Testy balené vody

https://www.stream.cz/adost/10020017-velke-nezavisle-testy-balenych-vod-nektere-obsahuji-pesticidy-bakterie-a-latky-z-plastu
https://www.stream.cz/adost/10030873-velke-nezavisle-testy-ochucenych-vod-a-mineralek-kolik-v-nich-je-cukru-a-pesticidu
https://www.stream.cz/adost/10019123-otravena-voda-alarmujici-vysledky-testu-vody-v-cesku

 

Jaké jsou rozdíly v pitné vodě?
Lidské tělo je složeno z více než 70% vody, takže můžeme říci že základem vitality a dlouhého života je voda. Pokud se chcete cítit dobře a být na své optimální úrovni zdraví, měli byste pít vodu denně. Ale ne jakýkoli druh vody.
Balená voda.
může pocházet ze směsi zdrojů, plastové lahve mohou obsahovat BPA a další chemické látky které se mohou vyluhovat do vody, obsahuje různé množství minerálů v závislosti na zdroji, většina balených vod a to i kojeneckých mají velmi nízké pH, tedy jsou kyselé což je velký problém. Ekologická zátěž díky odpadu. Drahý nákup.Mobirise

Přestože je ve většině evropských zemí voda z vodovodu volně dostupná a bezpečná, je pitná balená voda rozšířená, některé odhady uvádějí spotřebu cca. 200 miliard lahví ročně. To má negativní dopad na životní prostředí, včetně plýtvání vodou a znečištění. Vzhledem k tomu, že v průměru jsou zapotřebí 3 litry normální vody k výrobě pouze 1 litru balené vody, ca. Každý rok se zbytečně ztrácí 100 miliard litrů vody. Kromě toho nejen balení, přeprava a chlazení balené vody vytváří CO2, což přispívá ke změně klimatu. Většina lahví končí jako plastový odpad místo toho, aby byla recyklována.
Reference: „Věda pro environmentální politiku“: Balená voda nemusí být nutně zdravější než voda z vodovodu, a přesto to stojí mnohem víc!

 

VODA Z VODOVODU
je komunální voda která podléhá přísným předpisům, může být ošetřena chlorem a dalšími chemikáliemi aby byla čistá. Může obsahovat sediment a mít zatuchlou, problematickou chuť, obsahuje různé množství minerálů v závislosti na oblasti, je poměrně levná. S přístrojem Enagic Kangen Water se voda z vodovodu stane nejen chutnější díky filtraci nežádoucích sedimentů a zbytků, ale také získá užitečnou vlastnost a tou je obohacení o molekulární vodík.

DESTILOVANÁ NEBO DEMINERALIZOVANÁ VODA
jsou odstraněny všechny nebo téměř všechny minerály, což vyvolává obavy, protože minerály ve vodě doplňují výživu. Zpětná mineralizace takto vyrobené vody je diskutabilní vzhledem ke vstřebatelnosti anorganických minerálů.
 
Mobirise

Kontrolujte symboly na plastových obalech. Vyhnete se tak škodlivým látkám.
Je docela možné, že o tomto symbolu vůbec netušíte. Přitom je velmi důležitý. Každá láhev či plastový výrobek má své vlastní označení, díky kterému můžete zjistit, z čeho byl vyroben, a s trochou znalostí budete vědět, co hledat, abyste se vyhnuli určitým látkám, které mají velmi škodlivé účinky na lidské tělo.
PET nebo PETE.
PET je typ plastu, který se široce používá ve spotřebních výrobcích, jako jsou nápojové láhve a některé typy obalů. Je určen pouze na jedno použití, jeho opakované použití může způsobit tvorbu bakterií. Tyto lahve mohou také uvolňovat těžké kovy a chemikálie, které způsobují hormonální nerovnováhu a jsou karcinogenní.
HFP nebo HDPE.
HDPE je velmi tuhý plast, který se obvykle používá jako plastový obal na mléko, detergenty, obaly na hračky nebo plastové sáčky. Odborníci doporučují kupovat vodu v lahvích z tohoto materiálu – je nejbezpečnější!
PVC nebo 3V.
PVC je pružný plast, který se obvykle používá k výrobě potravinových fólií, potravinových obalů, hraček pro domácí zvířata a děti nebo láhví na olej. Uvolňuje dvě toxické chemikálie, které mohou potenciálně způsobit hormonální nerovnováhu. Odborníci doporučují najít alternativu, pokud je to možné.
LDPE.
Ačkoli tento materiál neuvolňuje do vody žádné chemikálie, nepoužívá se při výrobě lahví na vodu. Používá se však pro balení potravin, kde může dojít k úniku chemikálií. Proto je nejlepší se mu vyhnout.
PP.
Tento bílý nebo průsvitný plast se často používá k balení jogurtu a sirupů. Je tvrdý a lehký a při zahřátí se netaví, což je relativně bezpečné. Je také velkou bariérou proti tuku, vlhkosti a chemikáliím.
PS.
Polystyren je levný, lehký plast, který se používá mnoha způsoby. Obvykle v jednorázových nápojových kelímcích, kartonech, nádobách na odběr nebo plastových nádobách. Při zahřátí může uvolňovat karcinogeny. Je určen pouze na jedno použití.
Označení PC nebo bez označení.
Balení s označením PC nebo bez označení je nejnebezpečnějším plastem, který lze nalézt. Uvolňuje mnoho látek nebezpečných pro naše zdraví – dokonce včetně toxického bisfenolu A (BPA), který může zvyšovat riziko deprese, schizofrenie nebo Alzheimerovy choroby a také způsobovat poruchy nervového a endokrinního systému. Držte se dál od obalů označených tímto symbolem nebo bez značky.

Udržujte své zdraví pomocí Kangen Water®
Vraťte se k prapůvodní pitné vodě, která je čistá, bez znečišťujících látek, obsahuje zdravé minerály a má velmi žádoucí alkalické pH.

Co je Kangen Water®?
Kangen v japonštině znamená „návrat k původu“. Kangen Water® je alkalická voda produkovaná přístroji Enagic. Kangen Water® se v Japonsku používá již více než 45 let, obnovuje tělo do původního alkalického stavu. Tyto stroje mohou transformovat vaši běžnou vodovodní vodu na zdravou, svěží chutnou alkalickou pitnou vodu. Kangen Water® je lepší než voda z vodovodu a jakkoliv vyčištěná voda.

 

Mobirise

Kangen Water® má negativní potenciál redukce oxidace, nebo-li ORP.
 
Mobirise

Kangen Water® neodstraňuje minerály, které se ztrácí například při čištění balené vody. Rozhodnete-li se pít Kangen vodu, pomůžete svému tělu vrátit se do vyváženého stavu. Kangen Water® je svěží, čistá a skvělá, je to způsob jak dosáhnout optimálního zdraví!

Jakou vodu pijeme?

Voda z vodovodu

Voda z vodovodu je zdravější možností než nealkoholické nápoje.
Voda z vodovodu je zatížená různorodým znečištěním – od plastů přes léky, antikoncepci až po chlór, těžké kovy, bakterie…
Navíc existuje množství zcela neregulovaných znečišťujících látek které mohou ve vodě legálně existovat v jakémkoli množství.

Při současné úrovni kontaminace se veřejnost začíná ptát na kvalitu vody z vodovodu, zda je dostatečně bezpečná na pití.
Na základě těchto skutečností není divu, že poptávka po Kangen Water® neustále roste.

Víte že zbytky potravinářských přidaných látek a agrochemikálií významně kontaminují naše tělesné tekutiny?

Balená voda

Balená voda není nutně zdravější než voda z vodovodu a přesto stojí mnohem více! Přestože je balená voda spojena se zdravou vodou, není zaručeno, že bude zdravější než voda z vodovodu.
Často je jediným rozdílem přidané minerály, které nemají prokázané zdravotní přínosy. Čtyřletá studie Rady pro obranu přírodních zdrojů ukazuje, že 1/3 testované balené vody obsahuje úrovně kontaminace, které překračují přípustné limity.
Balená voda může být také mírně kyselá, což může ovlivnit rovnováhu pH vašeho těla.
A konečně, dopad na životní prostředí způsobený výrobou a likvidací plastových lahví je škodlivý pro náš ekosystém.

Víte že 80% novorozenců trpí alergiemi způsobenými tělními tekutinami matek ?

Reverzní osmóza

Reverzní osmóza je proces filtrace, který může být účinný v oblastech, které nemají k dispozici městskou vodu a je běžně používán v balených vodách.
Problémem tohoto procesu je, že nebezpečné chemikálie, jako jsou pesticidy a herbicidy jsou molekulárně menší než voda a prochází tedy volně filtrem.
Reverzní osmóza odstraňuje zdravé, přirozeně se vyskytující vodní minerály.

Udržujte své zdraví s Kangen Water ®

Návrat k původu s pitnou vodou, která je čistá, bez znečišťujících látek, obsahujících zdravé minerály a má kladnou hodnotu pH.

CERTIFIKACE

Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001, ISO 14001 a ISO 13485 pro řízení kvality a environmentálního managementu, asociace Gold Quality Seal Water Association pro certifikaci výrobků a člena v dobré pozici prestižní asociace Direct Selling Association.

 

Kontakt

 

Filtry Tomík - Tomáš Brzobohatý
Myslivecká 42 (zde není prodejna)
620 00 Brno
IČO: 74165453
DIČ: CZ7504073995
Registrován v ŽR

Tel.: +420 776 334 582 - stačí prozvonit
Email: brzobohaty@filtrytomik.cz

 

Kontaktní formulář všeobecný