Kangen UKON – Kurkuma

Detoxikujte, povzbuzujte a posilujte své tělo pomocí Kangen UKON!

Potravinový doplněk z kurkumy.
Ukon ™ (divoký kurkuma) byl po staletí uznáván jako přírodní léčivo. Je znám od doby dynastie Ryukyu jako silný antioxidant. Indická starověká medicína (Ayurveda) používá kurkumu jako analgetikum, antibakteriální, protizánětlivé, antialergické a antioxidační činidlo po více než 6 000 let.

Mobirise

Pěstuje se v Japonsku

Oblast, ve které se pěstuje Enagic’s Kangen Ukon ™, se nazývá Yanbaru (severní špička ostrova Okinawa). Yanbaru je v japonštině často označován jako „přírodní poklad“ (shizen no takara). Jarní Ukon je sklizen výhradně pro Enagic, ekologicky se pěstuje na specializovaných farmách v Yanbaru a je stoprocentně bez škodlivých chemikálií používaných v méně kvalitním konvenčním kurkumském zemědělství.
Pouze Kangen Ukon ™ společnosti Enagic obsahuje éterické oleje Okinawan Ukon.

Mobirise

Sklizeno opatrně

Pouze Kangen Ukon ™ společnosti Enagic obsahuje éterické oleje Okinawan Ukon. S výjimkou včelího vosku je každá složka 100% rostlinného původu, což činí tento produkt vhodný i pro vegetariány.

Mobirise

Použití Kangen Water®

Spring Ukon a Autumn Ukon jsou v naší továrně Enagic Ukon očištěny pomocí Strong Kangen Water® a dezinfikovány Strong Acidic Water.
Jedná se o první doplněk, který byl kdy vyroben kombinací kurkuminu, Kangen Water® a 100% esenciálních olejů Spring Ukon bez přísad.

Mobirise

Patentovaný softgel

Naše patentovaná, 100% rostlinná tobolka Kangen Ukon ™ na rostlinné bázi je vyrobena s antioxidačními složkami, jako je olivový olej, perilla olej, lněná semínka a tokotrienol.
Kromě toho je karagenan, derivát mořských řas, používán jako složka pro potahování tobolky.

Cena: 1 600,00 € (bez. 19% DPH)

Možnost nákupu bez DPH pro firmy

Cena: 1 904,00 € (vč. 19% DPH)

Kontakt

 

Filtry Tomík - Tomáš Brzobohatý
Myslivecká 42 (zde není prodejna)
620 00 Brno
IČO: 74165453
DIČ: CZ7504073995
Registrován v ŽR

Tel.: +420 776 334 582 - stačí prozvonit
Email: brzobohaty@filtrytomik.cz

 

Kontaktní formulář všeobecný