Co je Kangen voda?

Co je Kangen Water®?

Kangen v japonštině znamená „návrat k původu“. Kangen Water® je alkalická voda produkovaná přístroji Enagic. Kangen Water® se v Japonsku používá již více než 45 let, obnovuje tělo do původního alkalického stavu. Tyto stroje mohou transformovat vaši běžnou vodovodní vodu na zdravou, svěží chutnou alkalickou pitnou vodu. Kangen Water® je lepší než voda z vodovodu a jakkoliv vyčištěná voda.

 
Mobirise
Kangen Water® má negativní potenciál redukce oxidace, nebo-li ORP.
 
Mobirise

Kangen Water® neodstraňuje minerály, které se ztrácí například při čištění balené vody.

 
Mobirise

Rozhodnete-li se pít Kangen vodu, pomůžete svému tělu vrátit se do vyváženého stavu. Kangen Water® je svěží, čistá a skvělá, je to způsob jak dosáhnout optimálního zdraví!

 

Vlastnosti Kangen Water®

 
Mobirise

Voda bohatá na vodík.
Voda bohatá na vodík má vysokou koncentraci molekulárního vodíku (H2). Molekulární vodík je účinný antioxidant, který se rychle šíří přes buněčné membrány, redukuje volné radikály a potlačuje oxidační stres.
V průběhu elektrolýzy se z vodovodní vody stává Kangen Water® bohatá na vodík.

Oxidace

Oxidační reakce v těle mohou vytvářet volné radikály, zatímco antioxidanty tyto reakce ukončují. Zvýšené množství oxidantů a nedostatečné množství antioxidantů v těle způsobují oxidační stres. Stálá dodávka externích zdrojů antioxidantů by měla být součástí každodenní stravy, aby se snížil oxidační stres a s tím související poškození. Proto by se měl každý starat nejen o množství vody, kterou pijeme, ale především o kvalitu vody.

Mobirise
Mobirise

Alkalita

Stejně jako u většiny věcí v životě začíná optimální zdraví rovnováhou. Naše tělo musí za každou cenu udržet rovnováhu pH 7,365, tedy mírně zásadité. K určení, zda je látka kyselá nebo zásaditá, se používá stupnice pH. Na této stupnici je 7.0 neutrální. Všechno nad 7 je považováno za alkalické a vše pod 7 je považováno za kyselé.

Negativní ORP (oxidační redukční potenciál)

Voda bohatá na vodík se vyznačuje negativním ORP. Vysoká hodnota ORP (v kladných číslech) znamená, že látka má vyšší oxidační potenciál. Obecně řečeno, pro lidi je plusové (+ORP) lepší na vnější část těla (čištění a dezinfekce).
Oproti tomu vysoké záporné hodnoty (-ORP) znamenají, že látka má vyšší antioxidační potenciál a je výhodná pro vnitřní spotřebu.
Stejně jako pH jsou hodnoty ORP důležitým měřením pro stanovení kvality vody.

Mobirise

Výhody Kangen Water® – SEDM TYPŮ VODY

Kangen Water® pH 11,5 – Silná kangen voda

Není určená k pití. Silná voda Kangen pomáhá udržet hygienu ve vašem každodenním životě díky silnému čisticímu účinku. Má výhody při rozpouštění a přenosu tepla. Použití: příprava a čištění potravin. Jednorázově možno použít po “náročné oslavě”.

Mobirise

Příprava jídla

Ze zeleniny, ovoce a masa odstraňte chemikálie pomocí Strong Kangen Water®. Odstraňuje postřiky jako jsou pesticidy, herbicidy, insekticidy, vosky, barviva.

Mobirise

Čištění

Vyčistěte krájecí desky a utěrky. Dobře čistí mastné skvrny a zaschlou špíny např digestoř a dále pro běžné čištění v kuchyni. Doporučuji tuto vodu zahřát, funguje lépe.

Mobirise

Odstraňování skvrn

Extra síla, absorpční síla snadno odstraní kávu, sojovou omáčku a mastné skvrny. Skvělé také pro odstraňování zaschlých skvrn na toaletních mísách, nutno vyzkoušet.

Nádobí

Při mytí nádobí používejte méně pracího prostředku. Ušetřete na účtech za vodu, protože pouze jedna třetina až jedna čtvrtina obvyklého množství vody stačí na opláchnutí čisticího prostředku.

Mobirise

Kangen Water® pH 9,5

Tento typ vody je ideální pro pití. Tato elektrolyticky redukovaná, na vodík bohatá voda pracuje na obnovení vašeho těla do alkaličtějšího stavu, což je optimální pro dobré zdraví. Pijte Kangen Water® po celý den. Na rozdíl od vody z vodovodu nemá Kangen Water® nepříjemný zápach, chutná lépe je lehčí a má příjemně sladkou chuť, citlivější jedinci mohou cítit sílu Kangen vody uprostřed jazyku jako velmi mírně nahořklou.

 Kangen Water® je také šetrný k vašemu rozpočtu a životnímu prostředí. Zapomeňte na nákup a skladování všech těch drahých plastových lahví na vodu!
Mobirise

Kangen Water® pH 9,0

Polévky a dušené maso

Kangen Water® čerpá chuť z ingrediencí, takže jsou jemné a šťavnaté. Proto jídlo nepotřebuje tolik koření a lze se vyhnout přebytečné soli.

Mobirise
Mobirise

Kangen Water® pH 8,5

Káva a čaj

Budete překvapeni nádhernou barvou, chutí a vůní kávy nebo čaje připraveného z Kangen Water®. Můžete také použít méně kávy nebo čaje a stále dosáhnete plné bohaté chuti díky schopnosti Kangen vody vytěžit z kávy i čaje maximum.

Mobirise

Příprava jídla

Očistěte zeleninu a ryby. Vylepšete chuť brokolice, cibule, bambusu atd. jejich předvařením v Kangen Water®. Používejte méně koření a soli.

Mobirise

Rostliny

Kangen Water® může rostlinám poskytnout svěžest a život. Voda stimuluje klíčení a zlepšuje vývoj sazenic.

Kangen Water® pH 7,0 – Čistá voda

Bez chlóru, rzi a zákalu. Neutrální voda je lahodná pitná voda. Použití: příprava dětské výživy, užívání léků.

Mobirise

Dětská strava

Při přípravě dětské výživy používejte vodu s pH 7,0.

Mobirise

Léky

Neutrální voda je lahodná pitná voda, kterou vaše tělo snadno vstřebává. Léky zapíjejte výhradně touto vodou.

Kangen Water® pH 6,0 – Beauty Water

Není určená k pití. Tato mírně kyselá voda je známa svými stahujícími účinky. Je vhodná k šetrnému čištění a péči o krásu. Použití: mytí obličeje, péče o vlasy, péče o domácí mazlíčky, leštění, čištění a konzervování zmrazených potravin.

Mobirise

Mytí obličeje

Fantastické vlastnosti kyselé vody jsou účinné při tónování a zpevnění pokožky. Poklepejte pokožku a nechte zaschnout. Tato voda je také vynikající jako voda po holení. Nastříkejte sprejem a nechte zaschnout, postup můžete zopakovat.

Mobirise

Péče o vlasy

Po šamponování použijte tuto vodu místo kondicionéru. Snižuje nepříjemné spleti a přináší zářivý lesk. Uchovávejte ve spreji a stříkejte si vlasy a obličej, když jste venku. Vaše vlasy již nebudou neposlušné.

Mobirise

Péče o mazlíčky

Nastříkejte svého mazlíčka touto vodou, získá jemnou a lesklou srst.

Mobirise

Leštění

Polská zrcadla, brýle, skleněné předměty a okna do vysokého lesku.

Mobirise

Čištění

Odstraňte nečistoty z podlah z tvrdého dřeva, keramických dlaždic atd., aniž by zůstaly lepivé zbytky.

Mražené potraviny

Při zmrazování stříkejte potraviny pomocí kyselé vody, aby jídlo, včetně ryb a krevet, při rozmrazení neztratilo svou chuť.

Mobirise

Kangen Water® pH 2,5 – Silná kyselá voda

Není určená k pití. Tato voda má silné dezinfekční vlastnosti. Pomocí silně kyselé vody dezinfikujte kuchyňské nádobí, pracovní desky a další, abyste předešli kontaminaci. Použití: čištění a dezinfekce, hygiena a komerční provoz.

Mobirise

Čištění a dezinfekce

Dezinfikujte nože, krájecí desky, utěrky a kuchyňské utěrky atd. Čistěte a dezinfikujte v kuchyni a kolem ní, kuchyně je živná půda pro bakterie.

Mobirise

Hygiena

Dezinfikujte ruce, zubní kartáček nebo používejte jako ústní vodu. Mějte v koupelně neustále lahev pro použití při hygieně a ve spreji např po holení.

Mobirise

Komerční provoz

Kosmetické salony, kadeřnictví, restaurace, zemědělské vysoké školy, střediska pro péči o děti, domácí zvířata a pečovatelské domy mají z využívání silné kyselé vody velkou výhodu.

Kontakt

 

Filtry Tomík - Tomáš Brzobohatý
Myslivecká 42 (zde není prodejna)
620 00 Brno
IČO: 74165453
DIČ: CZ7504073995
Registrován v ŽR

Tel.: +420 776 334 582 - stačí prozvonit
Email: brzobohaty@filtrytomik.cz

 

Kontaktní formulář všeobecný